Hodinový manžel


Služba je určena všem, kteří zrovna potřebují výpomoc. Ať už se jedná o samostatné ženy v domácnosti, či důchodce, kteří prostě pomocníka nemají.
V tu chvíli přichází na řadu "hodinový manžel".

 

Základní nabídka

Vrtání

Zavěsíme Vaše poličky, obrázky, skřínky, zrcadla, koupelnové doplňky, televizní držáky, garnyže  a spoustu dalšího na stěny panelové, stěny z itongu, sádrokartonu, duté cihly, dřeva i dlaždiček.

Montáž a demontáž nábytku

Pořídili jste si nový nábytek? Nebo jen potřebujete rozmontovat ten starý, vysloužilý? Pomůžeme Vám s montáží a demontáží.

Elektrikářské práce

Nabízíme montáž lustrů, lampiček a jiných svítidel, výměnu žárovek/zářivek, výměnu poškozených nebo nemoderních vypínačů a zásuvek.

Podlahy

Pokládka koberců.

Drobné instalatérské práce

Výměna staré baterie za novou, výměna sprchové hadice, výměna pračkových, umyvadlových, či záchodových ventilů, výměna splachovacího zařízení, připojení pračky/ sušičky. Jakékoli ostatní vodoinstalatérské práce je možné provést po dohodě nebo zajistit dodavatelským způsobem. Neprovádíme opravy při haváriích vodovodních stoupaček.

Úklidové služby

Nabízíme Vám kompletní úklidové služby činžovních a panelových domů, domácností, administrativních budov.  Potřebujete uklidit byt, dům po oslavě, před Vánocemi, po vymalování, nebo jen tak pro dobrý pocit čistoty? Potřebujete umýt okna, setřít prach, uklidit kuchyň, vyčistit koberce nebo gauč, vyleštit zrcadla, umýt dveře, topná tělesa, světla?

 

Jednotná cena za hodinu práce: 150,-Kč + 21% DPH

 

Rozšířená nabídka

Malířské práce

Nátěry oken, dveří, radiátorů, plotů, zábradlí.

Venkovní práce

Štípání dřeva.

Hrabání spadaného listí, sekání trávy - uvedené práce jsou bez odvozu odpadu, který lze po dohodě zajistit dodavatelským způsobem.

Ostatní práce

Namazání a seřízení pantů, montáž a seřízení BRANA dveří, lepení těsnění do oken a dveří, výměna úchytek kuchyňských dvířek, výměna zámku, montáž dveřního kukátka apod.

 

U těchto prací budou ceny stanoveny dohodou dle rozsahu zakázky a jejího obsahu.

 

Ceny všech prací jsou uvedeny bez započtení ceny použitého materiálu.

 

Doprava po Kadani je účtována jednotnou sazbou ve výši 50,- Kč. 

Doprava mimo Kadaň je účtována sazbou 2,50 Kč za km.